Osman KURT

Kendime Not

Tüm İşler Burada

Kendi mesleğimden olsun yada olmasın işsizlik yada kendimize göre iş bulamamak gerçekten insanı çok zor durumlarda bırakan bir olay. Yıllarca okulunu okuduğunuz bir mesleğin peşinden koşmak hepimizin tek gayesi ama şartlar bazen istediğimiz gibi gelişmiyor.

Okulu okudunuz mezun oldunuz peki şimdi ne olacak, yapmanız gereken şu www.kariyer.net adresine girerek kendinize uygun olduğunuzu düşündüğünüz işi bulmak. Ama o kadar kolay değil. Çünkü sizin gibi çok birey var hayallerinin işini arayan.

Neyse sorunumuz şuan da o değil ilk adım www.kariyer.net'e girmek. Karşımıza ilanlar çıkınca ve bu kadar eleman arayan olunca bir nebze insan umutlanıyor demek ki durum o kadarda ümitsiz değil. Durmayın hemen başvurun. Tabi cv'nizi güzel bir şekilde hazırladıktan sonra.

Gelelim yazımızın asıl kısmına kariyer.net ve diğer web sayfaları bu işler için gerçekten güzel ama internet üzeride ki bütün iş ilanlarınızı tek bir platform üzerinde düşünseniz nasıl olurdu. Bence gayet güzel olurdu. İşte bu problem artık çözüldü çünkü tek platform da bütün ilanlar toplandı.

Site adresi;

www.tumislerburada.com

Osman KURT
Yazılım Uzmanı

Loading