Osman KURT

Yazılım Uzmanı | MVC Eğitmeni

30. Ulusal Bilişim Kurultayı

Merhabalar,

Ben ve 7 kişilik arkadaş gurubum meslektaşlarım bilişim kurultayı için Ankara yollarına düşüyoruz. Bu durumdan blog takipçileri mi de haberdar etmek istedim. Böyle seminerler yada kurultaylar bizler için faydalı olmakta. Anlatılan konulardan yada konuklardan geçtim bir araya gelebilme açısından gerçekten de ziyaret edilmesi yada ilgi duyulması gereken bir olay olarak düşünüyorum. Gerekli bütün bilgileri etkinliğin web sayfasından bulabilirsiniz.

 Alt kısımda yönetim kurulu mesajını paylaşıyorum;

Değerli Dostlar, 

Bilişim sektörünün ülke gelişimine sağlayacağı katma değeri ve gücü bilerek, buna inanarak tam 41 yıldır Türkiye Bilişim Derneği çatısı altında var gücümüzle uğraş veriyoruz. Bu çerçevede her yıl düzenlenen ve artık gelenekselleşen TBD etkinlikleri sizlerin de katkısıyla markalaşmış, sektörel bir sahiplikle sektör zirvesi ve şenliği haline gelmiştir. 

Ülkemizde, bilişim sektörü tarihinde birer kilometre taşı olan, sektöre büyük açılım ve vizyon sağlayan, Ulusal Bilişim Kurultayı'nın bu yıl 30.su düzenlenecektir. Bilişim 2013 etkinliğimiz “Sayısal Gündem 2020” ana teması ile 28-29 Kasım 2013 tarihleri arasında JW Marriott Ankara Hoteli'nde gerçekleştirilecektir.  

Bilgi ekonomisinin gelişmesiyle Türkiye'nin küresel rekabet gücünde ve toplumsal refah seviyesinde büyük atılımlar olacağına inanıyoruz. Bilişim 2013'te, sizlere Türkiye'nin stratejik rekabet avantajı elde edebilmesi için bilgi ekonomisinin önemini ve Türkiye'nin sektörde büyük ivmeler kazanmasına yardımcı olacak politikaların ele alınacağı üç günlük bir program hazırladık. 

Yurtiçi ve yurtdışından konusunda uzman konuşmacıların davet edildiği etkinliğimize, kamu ve özel sektörün yönetici ve çalışanları, sanayici ve iş adamları, akademisyenler, girişimciler, öğrenciler ve teknolojiyi yoğun kullananlar katkı sağlayacaklardır.  

Bilim ve teknolojiye hakim, değer üretebilen, küresel rekabette başarılı ve refah seviyesi yüksek bir Türkiye için bütün taraflara özelliklede Bilişimcilere önemli sorumluluklar düşmektedir. Sizleri bilişim sektörünün en önemli, sektörel katılımı en büyük etkinliği olan Bilişim 2013'te deneyimleriniz ve vizyonunuzla sinerji oluşturmaya davet ediyoruz. 

Türkiye Bilişim Derneği

Yönetim Kurulu

Web Sayfası: http://www.bilisim.org.tr/index.html

Loading